• Неодамнешно
  • -19 %
Продажба на Гориво Железнички Притисок Сензор За Citroen Ц1 C2 C3 C4 Xsara Berlingo Испраќање Picasso 1.4 1.6 HDI 55PP06-03 9658227880 1920GW

Продажба на Гориво Железнички Притисок Сензор За Citroen Ц1 C2 C3 C4 Xsara Berlingo Испраќање Picasso 1.4 1.6 HDI 55PP06-03

DEN 828.00
DEN 1022.40

Количина на стоки
Тековен


Продажба на Гориво Железнички Притисок Сензор За Citroen Ц1 C2 C3 C4 Xsara Berlingo Испраќање Picasso 1.4 1.6 HDI 55 PP06-03 9658227880 1920 GW
ЗАБЕЛЕШКА : Доколку постои било ОБИЧАЈ ДАВАЧКИ, LOCATL ДАНОЦИ ИЛИ БИЛО која ДРУГА УВОЗ ТАКСИ, купувачот ќе ги сноси овие трошоци. Секоја земја има различни царина прагот, така што треба да знаат во вашата земја даночната политика . услуга Однапред по-продажбата на услугата 1.ве молиме мора да бидете сигурни дека вашата оригинална дел број истиот оној оем број на нашиот производ линк. 1.Ефективна
Овој објект е поддржан од една Година Гаранција по продажбата. 2.ве молиме да бидете сигурни дека вашиот автомобил тип истиот оној тип на нашиот производ линк. 2.Проблем
Ние сме горди да се понуди квалитетна услуга и ние сакаме вашата трансакција да се оди совршено. Искористете ги предностите на нашите услуги на клиентите претставници кои се тука да ви помогнат; контактирајте со нас на aliexpress. 3.ве молиме мора да се провери на нашите производи на фотографии во врска ако истиот вашиот стар дел. 3.Превозот
Ние брод 99% од пакети во рок од 5 дена, ако нареди.ако стоката е различно твое или оштетување на транспорт .ве молиме не го потпише во parcal и да го одбие тоа.тоа ќе се врати за нас.исто така, ве молиме да не информирате на вести.
Детали на сликата
Нашите Услуги 1. Конкурентна цена 2. 100% Високи Перформанси Тестирање пред Превозот 3. Плаќање by Paypal и Werstern Унија , T/T и L/C 4. Производ гаранција 12 Месец 5. 24 часа онлајн servive
Превозот и Испорака
Клиенти Повратни Информации

Други карактеристики

Специјални Функции:
Стандард
Објектот Должина:
5inch
Година:
-
Зафатнина:
Стандард
Нема. на Цилиндри:
2 на Цилиндар
Име На Модел:
55PP06-03
Објектот Висина:
1inch
Објектот Дијаметар:
1inch
Бренд Име:
YAOPEI
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Материјал Тип:
оригиналниот
Објектот Тежина:
0.15kg
Објектот Ширина:
2inch
Тип На Објект:
Заеднички Железнички Притисок Сензор
Земја/Регион на Производство:
Малезија
Осветленост Дел Број:
9664111780, 9681649580, 9654592680
Другиот Дел Број:
55PP0603, 96.582.278.80, 6PH1001, 9653981180
Производителот Дел Број:
9658227880, 1920GW, 55PP06-03
Осветленост Број:
9664111780, 9681649580, 9654592680
За Возило Модел:
peugeot
407-Година:
2006,2007,2008,2009,2010,2011,2012
Производителот број:
9658227880, 1920GW, 55PP06-03
Другиот Дел Број 2:
55PP0603, 96.582.278.80, 6PH1001, 9653981180
Гаранција:
12 месец

Најдобри понуди