• Неодамнешно
  • -10 %
#103 НОВИ пристигнување нерѓосувачки челик полиран руската Лале се Зголеми од не ' Рѓосувачки Челик Шлаг Цевки Млазници Совети за Печење Алатки

103 НОВИ пристигнување нерѓосувачки челик полиран руската Лале се Зголеми од не ' Рѓосувачки Челик Шлаг Цевки Млазници

DEN 52.00
DEN 57.60

Количина на стоки
Тековен


Добредојде! Се разгледа на трошоците, Превозот преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не Можете да ги пратите пратката информации на секоја веб-страница . Тоа, исто така, трошоците за 25-60 дена. Се надевам дека купувачот може да се разбере и да се чека пациентот ! Многу благодарам!
Руската Лале Шлаг Цевки Млазници Торта Декорација Совети За Печење Алатки
Матер парти : 1pcs
Имајте на ум тоа пред да нарачате :
1. Вашите елементи, ќе биде испратен од CPAM бесплатно!
2. Тоа трае околу 20-60 дена во Европа и Америка, 25-90 дена во други земји.
3. Ве молиме погрижете се АДРЕСАТА се точни.(не заборавајте да се пополни во полно име ако сте Русите~)
4. Ве молиме да ни даде 5 ѕвезда повратни информации љубезно.
5. Ако таму е во ред со примените предмети, добредојдовте на линкот нас. Ние ќе се потрудиме да го реши.
6. Обрнете внимание тарифа од страна на купувачот.Продавачот не е прифатливо враќање бидејќи на тарифата проблем

Други карактеристики

Тип:
Торта Алатки
Бренд Име:
JOINHOT
Материјал:
Метал
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ФДУ,LFGB,SGS
Торта Алатки Тип:
Украсување Совет Поставува
Број На Модел На:
Млазницата
Стоковните:
шлаг цевки млазници
Материјал:
Метал
Дијаметар:
3.7 cm
Висина:
4.2 cm
Место на Потекло:
Жеџијанг,Кина(Копно)
превозот:
бесплатно преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
Количина:
1 buc Тесто Совети

Најдобри понуди