• Неодамнешно
BAKEST 100pcs по многу Мали Димензии Среќен Малку Мајмун Дизајн на Торта, Печење Хартија Првенство

BAKEST 100pcs по многу Мали Димензии Среќен Малку Мајмун Дизајн на Торта, Печење Хартија Првенство

DEN 480.00

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Тип:
Торта Алатки
Функција:
Порибено,За Еднократна Употреба,Еко-Пријателски
сертификација:
ФДУ,CE / ЕУ,SGS
Број На Модел На:
JS145
Сексуално Сугестивна:
No
Непристојни Слика:
No
Бренд Име:
bakest
Материјал:
Хартија
Торта Алатки Тип:
торта првенство
Тип:
Торта Алатки
Тежина (100pcs):
210g
1 многу:
100pcs
Дното дијаметар:
50mm
Висина:
47mm
Горниот дијаметар:
60mm
КОЛИЧИНА/ЦТН:
4800pcs

Најдобри понуди