• Неодамнешно
ipl ласерски убавина машина се справи со конектор со фабрика цена

ipl ласерски убавина машина се справи со конектор со фабрика цена

DEN 2160.00

Количина на стоки
Тековен


Цена : $360.00 Цена : $40.00 Цена : $450.00 Цена : $480.00 Цена : $550.00 Цена : $100.00
elight убавина машина ласерски убавина машина се справи со конектор
Добредојдовте да ја посетите нашата продавница!!!!!!!!!
Се справи со приклучокот за E-светло (IPL или E-светло+RF) Машина (додатоци) тип-2
приклучокот глава
Големина : 12mm x 9.8 mm x 6.8 mm
Тежина : 140g

Други карактеристики

Број На Модел На:
Никој
Големина:
beauty health
Материјал:
Пластични
Функција:
убавината здравје

Најдобри понуди