• Неодамнешно
  • -5 %
Висок Квалитет 4 Порти USB 2.0 ХАБ за Microsoft Xbox Еден XBOXONE Контролер High Speed USB Хаб Проширувач Игри Додатоци Црна

Висок Квалитет 4 Порти USB 2.0 ХАБ за Microsoft Xbox Еден XBOXONE Контролер High Speed USB Хаб Проширувач Игри Додатоци

DEN 260.00
DEN 273.12

Количина на стоки
Тековен

1) Висок квалитет usb hub 2.0 со голема брзина за Microsoft xbox еден Контролори. 2) Посебно дизајниран и совршен фитинг со XB ЕДНА конзола. 3) 1 USB машки port + 4 USB женски пристаништа 4) Не се инсталира драјверот е потребно, само plug and play. 5) Поддршка на наполнетост на & податоци префрлање. 6) Наназад компатибилен со USB 2.0 / 1.1. 7) Сина LED покажува работниот статус 8) Лесен за употреба. 9) Додаток Само, Конзола не е Вклучена.

Други карактеристики

Со USB:
Yes
Компатибилен Марка/Модел:
Microsoft
MicroSoft Модел:
Xbox Еден
Број На Модел На:
YXPJ00110BK
is_customized:
NO
MicroSoft Модел:
Xbox Еден

Најдобри понуди