• Неодамнешно
  • -12 %
5 Компјутери/многу Деца Момчиња долна облека Симпатична Цртан филм Автомобил детски Панталони Мека Кул Модални Деца Боксер Гаќи Кратко Бебе Момчиња Underware

5 Компјутери/многу Деца Момчиња долна облека Симпатична Цртан филм Автомобил детски Панталони Мека Кул Модални Деца Боксер

DEN 506.00
DEN 575.52

Количина на стоки
Тековен


Информации За Производот
Функција
Момче Гаќи
Сезоната
Било
Стил
Цртан филм
Шаблон Тип
Печати
Материјал
Висок квалитет на Памук
Боја
Сина,сива,зелена
Големина
3 T-5 T-7 T-9 T-11 T-13 T
Одговара за - возраст
2~13years
Пакет
ПП торба / pc
Повод
Било
Количина
5pcs/пакет
Промет на мало со 5pcs/многу . 1.материјал : 100% памук 2.пакет : 5pcs,секој во поли торба / Ние ќе се отстранат на кутија за да ги зачувате на товар на трошоците. Ако ви треба кутија за да бидат како подарок, ние треба да додадете $1.5 како addtional товар.
Цел Текот 150 може да биде пратена од Aramex/Федекс/UPS/DHL/Патарина/ЕМС.
Трговија на големо и Dropshipping најчесто се добредојдени во нашата продавница. Ве молиме контактирајте со нас за Специјална Цена слободно. Ако ги споделат фотографии со носење на нашиот clothings под наша цел како и повратни информации, ние ќе понуди 10% попуст во нашите следна цел.
Промет на мало со 5pcs/многу . 1.материјал : 100% памук 2.пакет : 5pcs,секој во поли торба / Ние ќе се отстранат на кутија за да ги зачувате на товар на трошоците. Ако ви треба кутија за да бидат како подарок, ние треба да додадете $1.5 како addtional товар.

Други карактеристики

Дете НИ Големина:
3T, 5, 7, 9, 11, 13
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Гаќи
Шаблон Тип:
Цртан филм
Пол:
Момчиња
Бренд Име:
lulukohs
Материјал:
Памук
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
боја:
сива,зелена,сина
Големина:
2-3, 4-5, 6-7,8-9,10-11,12-13
Тип:
5 бои
мало:
5pcs/многу
Печати:
Автомобил
Тип На Објект:
Гаќи

Најдобри понуди