• Неодамнешно
100pcs Шарени за Еднократна употреба стоматолошки пластични articulator Висока капа articulator за стоматолошка лабораторија, стоматолошка лабораторија материјали

100pcs Шарени за Еднократна употреба стоматолошки пластични articulator Висока капа articulator за стоматолошка лабораторија,

DEN 1439.52

Количина на стоки
Тековен


Ставка Детали :
1.100% сосема нов и висок квалитет
2. на articulator е изградба овозможува целосен опсег на странични и protrusive движења, додека одржување точни оддалечиме occlusion
3.комбинирање на точноста со едноставност е лесно
4. ги презентираат вашите предмети со еден од најдобрите во потрага articulators на пазарот кој помага во создавање на прецизност реставрации
5.компатибилен со сите дупчиња модел база калапи
Пакување листа :
100 парчиња,едно парче со висок капа пластични articulator вклучува Капа, Горниот и Долниот Боја на располагање : Бела, Црна, Сива, Сина, Црвена, Жолта. Ако не изберете боја, ние ќе ја испрати на боја ПО СЛУЧАЕН избор! Добредојдовте да контактирате со Софија слободно ако има било какви прашања.. Добредојдовте да ја посетите нашата продавница : Забелешка : драг Мој клиент, ве молиме оставете ни го вашето целосно точен назив и адреса кога ставање на редот , во случај на пакет бидат вратени. Ако пакетот бидат вратени бидејќи вие ме напушти погрешна адреса,ние не ја преземе должноста. Јас не обврзуваат на Царина, и јас не сум одговорен ако пакетот е блокиран на Царината, па ве молиме да ја проверите вашата Земја Политика ако стоката е дозволено да бидат увезени. При изборот на курирската служба DHL/Федекс, ние ќ проверете дали вашата адреса за е Оддалечена Област. Јас f тоа е, Оддалечена Област на Плаќање е потребно да се наплаќа. Понекогаш ние ќе го промени превозот начин и да го изберете најсоодветниот за транспорт метод за вас, но транспорт време е иста, и се уште има следење на информации онлајн. Ќе сакате да се разбере, ви благодариме!

Други карактеристики

боја:
Сина, Бела, Црна, Црвена
Тип На Објект:
ортодонтски протези
Материјал:
Смола
Број На Модел На:
Пластични articulator
Бренд Име:
tjiris
Возрасна Група:
Возрасни лица
боја:
Бела, Црна, Сива, Сина, Црвена, Жолта
Тип:
голема капа
Функција:
Расположливиот

Најдобри понуди