• Неодамнешно
  • -20 %
Невести Коса Барок Накит Рачно Изработени Beaded Луксузни Розова Златни Круни Кристал Тиара Слатка Принцеза Tiaras Свадба Коса Додатоци

Невести Коса Барок Накит Рачно Изработени Beaded Луксузни Розова Златни Круни Кристал Тиара Слатка Принцеза Tiaras Свадба

DEN 314.00
DEN 393.12

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
DIEZI
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Тип:
Tiaras
is_customized:
Yes

Најдобри понуди