• Неодамнешно
  • -20 %
Жени Мажи СТП Кожа Санда Боксерски Ракавици Grappling Обука Удирање Спаринг Боксерски Ракавици Muay Тајландски Бокс Ракавици Ц1

Жени Мажи СТП Кожа Санда Боксерски Ракавици Grappling Обука Удирање Спаринг Боксерски Ракавици Muay Тајландски Бокс Ракавици

DEN 360.00
DEN 450.24

Количина на стоки
Тековен

За Гаранција 1) 12 месеци Производителот 's ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). 7) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 39 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. 2) Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).
Направени од издржлив СТП кожа и памук за долгорочна употреба. 6) УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

Други карактеристики

is_customized:
Yes
Материјал:
PU
Тежина:
226g (48-67 kg)
Број На Модел На:
C1
Применливи Луѓе:
Машки
Бренд Име:
Aolikes

Најдобри понуди