• Неодамнешно
  • -42 %
Кинеската Традиционална Hairpin Класичната Ретро Домот на Косата Pin Шарени Кристал Коса Држи Коса Додатоци Тиара haarspeld

Кинеската Традиционална Hairpin Класичната Ретро Домот на Косата Pin Шарени Кристал Коса Држи Коса Додатоци Тиара haarspeld

DEN 58.00
DEN 100.32

Количина на стоки
Тековен

Карактеристики : Повод : подарок, благосостојба, свадба, туризам спомен го Фати овој убави додатоци за себе. Исто така прекрасен подарок за вас и вашите пријатели. Спецификации : Материја : легури Големина : 15.3*5.3 cm Боја : Боја случаен испораката ,доколку купите повеќе од еден,може да се добијат на истата боја или со повеќе бои Количина : 1 компјутер Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува ( без мало пакет) : 1pc * Косата Стап(други додатоци демо на сликата не е вклучена)

Други карактеристики

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Материјал:
Акрилик
Бренд Име:
Angelady
Тип:
Косата Стапови
Број На Модел На:
Ретро Класична Коса Стап
Обликотшема:
самовила
Метали Тип:
Никој

Најдобри понуди