• Неодамнешно
  • -5 %
5pcs x Универзални Краток Големина CCFL Мини 4-C Инверторот LCD Монитор Инверторот Одбор 4 Светилки Текст 10-30V 9*4cm Бесплатен Превозот

5pcs x Универзални Краток Големина CCFL Мини 4-C Инверторот LCD Монитор Инверторот Одбор 4 Светилки Текст 10-30V 9*4cm

DEN 908.00
DEN 955.20

Количина на стоки
Тековен


Универзална Краток Големина CCFL Мини 4-C Инверторот LCD Монитор Одбор 4 Светилки Текст 10-30 V 9*4cm Бесплатен Превозот
Карактеристики :
10-30 V широк напон за високонапонски одбор
Интерфејс дефиниција : 1.VCC, 2.VCC, 3.ЗА ВКЛУЧУВАЊЕ/ИСКЛУЧУВАЊЕ, 4.ADJ, 5.GND, 6.GND
Големина : 4 x 9cm
Интерфејс : црвена линија = Текст, жолта линија = вклучите / осветленоста на вредноста, црна линија = земјата
5 поставува многу.

Други карактеристики

Бренд Име:
UNIMASOW
Број На Модел На:
4165
Тип:
Индустриски Компјутер Додатоци
Пакет:
No
Демо Одбор Тип:
Други

Најдобри понуди