• Неодамнешно
  • -44 %
QuickDone Авокадо Saver Иновативни Avo Останат Свежи Алатки Половина Храна Чувар Носителот Кујна Gadget Алатка За Кујна Saver AKC6014

QuickDone Авокадо Saver Иновативни Avo Останат Свежи Алатки Половина Храна Чувар Носителот Кујна Gadget Алатка За Кујна

DEN 102.00
DEN 182.40

Количина на стоки
Тековен


На авокадо huggers може да се користи со или без пит. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. За плаќање Ние прифаќаме alipay тука.
Функција :
100% сосема нов и висок квалитет.
Совршен за штедење, која во втората половина од авокадо. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив! Ве молиме контактирајте со нас на : 1.
Лесен за складирање и простор saver. За Превозот 1. Ние ќе се обидеме потрудиме да обезбеди најдобра услуга и споделување на повеќе квалитетни модни елементи со вашите клиенти! Ние не ќе се открие некоја од нашите информации, само на ваше име.
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние само брод да се потврди цел адреси. Ви благодариме! Почитувани пријатели, Ако откажување на цел или друга причина, сите наплата ќе се вратам на вашата сметка во рок од 7 -10 дена преку Aliexpress. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува исклучува време на викендите и празниците. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ако сте повторно продавачот треба пад на превозот.
Опис :
Производство : Авокадо Штедачи
Материјал : Силикон+Пластика
Боја : Случајни
Големина : 10*7cm
Пакетот Вклучува :
1 X Авокадо Saver
Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење, ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. За повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Било кредитна картичка или банкарска картичка преку Pay Pal за Плаќање и Банката на Нацрт. Ако ви треба во комбинација превозот од Express (EMS, Fed Ex, UPS-от).(Се очекува некои земји и APO/FPO) 2. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Ако сакате да се плати од страна на било кој друг начин, ве молиме контактирајте со нас пред вашата исплата. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ние ќе се најде на најниска цена за вас! 2. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.

Други карактеристики

Тип:
Овошје & Растителни Алатки
Бренд Име:
quickdone
сертификација:
CIQ,CE / ЕУ
Број На Модел На:
AKC6014
Функција:
Еко-Пријателски
Овошје & Растителни Алатки Тип:
храна свежина
Материјал:
силиконски+пластика

Најдобри понуди