• Неодамнешно
  • -10 %
5-3/4 5.75 инчен Мотоцикл Daymaker LED Проектор Ореол Светлата за Харли Дејвидсон Headlamp центарот на Вниманието Возење Светлина

5-3/4 5.75 инчен Мотоцикл Daymaker LED Проектор Ореол Светлата за Харли Дејвидсон Headlamp центарот на Вниманието Возење

DEN 2188.00
DEN 2431.68

Количина на стоки
Тековен

Ако сеуште не може да ги примите објект во рок од 20 Дена, ве молиме контактирајте со нас. Ве молиме не одбие за нашата услуга по продажбата
.75 инчен Мотоцикл Daymaker LED Проектор Ореол Светлата за Харли Дејвидсон Headlamp центарот на Вниманието Возење Светлина опис на Производот
Спецификација
-Напон : 10-30 V
-Моќ : 45 W на ниски зрак; 80 W на високо зрак
-Температура на бојата : 6000 K-6500 K
-Лумен : 2800 LM на ниски зрак; 4800 LM на високо зрак
-Производот димензија : 5.Контактирајте со нас пред да остават негативен,ние ќе се најде решение за да се исполнат вашите барања и подобрување на задоволство.Клиентот е секогаш БР.Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса.
Повратни Информации Политика
1.Однапред ви благодариме за вашето трпение!
3.Ако е оштетен,ве молиме да одбие да acceot и контактирајте со нас што е можно поскоро.Во случај да добие погрешен производи се должи на превозот грешка, ве молиме контактирајте со нас за размена или наплата.Ние ќе се обидеме потрудиме да се намали ризикот од царинските давачки.Ако постои било одложување,може да биде предизвикана од лоши временски услови или прилагодено на инспекција.
Даноци, Царински И Давачки
Увозни давачки,даноци и harges не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
*Не одговара за 2002 година, Харли Дејвидсон Спортските, 2004 Година, Харли Дејвидсон Двојка, 2007 Година, Харли Дејвидсон Vrod
Испорака Детали
1.
Некои модели бараат Вибрации Амортизерите P/N 67700059 или Домување Комплет P/N 67700093.Ние сме за нашите ценети клиенти и да се разбере concems и фрустрации можеби ќе мора,и ќе се обиде да нашите најдобри за решавање на проблемите.Овие трошоци се на купувачот одговорност.Следење на број ќе биде испратена до вас, откако ќе ја испраќаат вашата нарачка.Ние се обидуваме се потрудиме да се направи ќе се добие саканите производи, како е можно поскоро.Ние се стремиме да одговори на сите пораки што е можно побрзо,но поради временски разлики тоа може да потрае некое време за нас да одговорите. Ве молиме испратете ни ја вашата целосна адреса со Телефонски број и бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно и испорака.Ако треба да ја промените вашата адреса,ве молиме cancle ред, тогаш се постави нова цел.75"
-Водоотпорен ниво : IP67
-Работна Температура : -40+85°C
-Материјал : Diecast Алуминиум Домување
-Животниот век : 50000 часа
-Сертификација : DOT,EMARK,IP67
Компатибилност :
'06-'11 VRSCD и VRSCDX,
'15-подоцна XG,
'04-подоцна XL,
'09-'13 XR,
'91-подоцна Дуна (освен FLD и '91-'05 FXDWG),
'84-'99 FLSTS и FXSTS,
'08-'11 FLSTSB,
'05-'06 FLSTSC,
'10-12 FLSTSE,
'00-подоцна FXCW, FXCWC, FXS, FXSB, FXSBSE, FXST, FXSTB, FXSTC и FXSTD модели.

Други карактеристики

боја:
Сребрена, Црна
Тип На Објект:
Светлата Собрание
Бренд Име:
YAIT
Wattage:
80w
Led Чип Производител:
Други

Најдобри понуди