• Неодамнешно
  • -54 %
Ноктите Прашина Колектор Нокти 110V&220V Акрилик УВ Гел лак на Ноктите Совет Машина Помине Прашина Вшмукување Колектор Чисти Алатка

Ноктите Прашина Колектор Нокти 110V&220V Акрилик УВ Гел лак на Ноктите Совет Машина Помине Прашина Вшмукување Колектор

DEN 2031.00
DEN 4416.00

Количина на стоки
Тековен

(Сите mail транзит време е наведено погоре најдобри проценува но не гарантира
- Ве молам, не грижете се, би требало да има проблем ако вашиот објект се дадени погрешни, ќе се преземат екстремни чекори за да се поправи сите проблеми и ќе ве замолам да контактирате со нас преку е-маил веднаш треба да се никакви проблеми. Испораката е бесплатна за сите елементи под £10.долго време се користи
- Ниска бучни
- Навивачите, 40000mp Помине уметност фен машина и маникир нокти фен машина е професионален за помине уметност. Ако торба не се поправи во опрема, ве молиме да се поправи тоа точно.
ЗАТОПЛУВАЊЕ :
- Само се овозможи на децата да го користите апаратот со надзор при соодветни инструкции биле дадени.
- Меѓународна пратката ќе се испраќаат преку Кина Пост Воздух Mail.
- Апаратот треба да се користи при номинална напон и фреквенција.
- Modle : СМ-858-5
- Пакување големина : 37x29x10cm(1pcs)
НОКТИТЕ ПРАШИНА КОЛЕКТОР ОПИС :
- Инсталација : Прво, ве молам отворете го пакувањето.
- Оската и куќиште на мотор мора да се earthed кога е поврзан во апаратот или пред да се користи.
-Ние стоиме зад секој производот што го продава.
- Не користете го апаратот во влажни или мокри локација.
- Не го користете или да престане да го користите ако апаратот е оштетен, особено понудата мозок и на случај.
- Не користете го апаратот во влажни или мокри локација. Потоа се извади на опрема проверете дали торба за нокти прашина подготвени. Ако торба не се поправи во опрема, ве молиме да се поправи тоа точно.
Ако талкаат повеќе производи,ве молиме да кликнете
Купувачи Се Покаже
SPECIFIACTIONS :
Производи Име : Ноктите Прашина Колектор
- Голема моќ ,моден дизајн , Низок бучни и долго време се користи
- Навивачите, 40000mp Помине уметност фен машина и маникир нокти фен машина е професионален за помине уметност.
- Не го користете или да престане да го користите ако апаратот е оштетен, особено понудата мозок и на случај.
- Апаратот треба да се користи при номинална напон и фреквенција.ве молиме да земете внимание на нашата порака. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ние ќе бидеме среќни да се направи замена или враќање на производ
-Превозот и ракувањето надоместоци се неповратни
-Корисниците ќе бидат одговорни за врати пратката такса.
- Осигурете се дека вентилаторот е исклучен од снабдување со електрична пред да ја отстраните guard.

Други карактеристики

боја:
110V НИ приклучокот, 220V ЕУ приклучок
Тип На Објект:
Помине Уметност Опрема
Број На Модел На:
40000MP
Големина:
110V-220V
Стоковните Квалитет, Сертификација:
CE
Бренд Име:
AriesLibra
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип На Објект:
ноктите прашина колектор вшмукување
Извор На Енергија:
Електричен
Тип:
Прашина Колектор
Напон:
110V&220V
моќност:
20W
Приклучоци Тип:
ЕУ&НАС
Име на производ:
ноктите прашина колектор
Употреба:
Помине Уметност
чистење алатка:
почиста
Нокти Алатки:
Нокти Прашина Колектор

Најдобри понуди