• Неодамнешно
  • -42 %
Свадба Цвет Faux Бисер Кристал Свадба Headband Коса Клип Тиара Додатоци tiaras и коронки

Свадба Цвет Faux Бисер Кристал Свадба Headband Коса Клип Тиара Додатоци tiaras и коронки

DEN 133.00
DEN 229.44

Количина на стоки
Тековен

100% сосема нов и висок квалитет Сјајна кристал цвет партија булчински Headband Посебен дизајн и уникатна структура, толку слатка, исто Така, добар украси за невестата и деверуша популарна објект, не можете да пропуштите Headband само, други додатоци демо на сликата не е вклучен! Спецификација : Материјал : Алуминиумски+Кристал+Faux Бисер Големина : стан. 36cmx3.5cm/14.17"x1.38" Боја : Како на сликата прикажани Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x Headband (без мало пакет)

Други карактеристики

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Материјал:
Акрилик
Број На Модел На:
Свадба Коса Додаток
Бренд Име:
Angelady
Обликотшема:
самовила
Метали Тип:
Никој
Тип:
Barrettes

Најдобри понуди