• Неодамнешно
  • -15 %
Ерл Pirat Костим Buccaneer Карипски Капетан Грб карневал костимот Партија облека pirate костими маскарада cosplay носии

Ерл Pirat Костим Buccaneer Карипски Капетан Грб карневал костимот Партија облека pirate костими маскарада cosplay носии

DEN 1701.00
DEN 2000.64

Количина на стоки
Тековен

Ако имате било какви проблеми или прашања во однос на вашата трансакција ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации. Ако не сте го зедов тоа во рамките на превозот време, ве молиме контактирајте со нас без двоумење. Експрес испорака трае околу 3-7 дена да пристигнат.Ве молиме да се разбере!!! Враќање / Поврат : Сите стоки се проверуваат пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела и ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата набавка. Бидејќи понекогаш тоа ќе биде одложен за сообраќај или лет метеж.Ние ќе се пресмета изразат превозот цена за вас. Ако не добивате нашиот одговор, ве Молиме љубезно навредуваат вашиот е-мејл или жалба до нашиот менаџер. Сите Пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ . Повратни информации : Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации. На пратката од страна на Кина Пост Воздухопловната за помалку од 2kg стоки е во 15-25 работни дена. Мажите го направија дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму. Ако имате било какви прашања, ве молиме испратете информации да ни кажете, ние ќе во најкус можен рок да ви одговори! Големина Референца : Топло совети : големината е дозволено 1-3cm грешки Поради различни светлосни ефекти, слики може да биде малку надвор боја. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа, ве молиме да се биде одговорен за сите трошоци на враќање и reshipping. Руски клиенти мора да ни даде примачот име и презиме. Ве молиме не го отвори спорот за нас, ние ќе ја преземе одговорноста за испраќање или наплата за било каква загуба на објектот.
Уживајте Во Купување На Стоки Од Мојата Продавница!
.Добредојдовте На Нашата Продавница
Зошто Да Го Одберете Нашата Продавница? 1) Алис Костими Продавница е aliexpress онлајн продавница која обезбедува најдобри производи и услуги на сите клиенти. За било какви предмети, ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад и да ги споделите со нас на следење на број. Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 5-7 работни дена по уплатата е потврдено. Ако исплатата не е достапна, вашата цел ќе биде автоматски затворена. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по поставување на својата цел, или цел ќе биде неважечка или е откажана од страна на системот ве Молиме бидете сигурни дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт, адреса, пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот со информации за Испорака : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.

Други карактеристики

Големина:
One Size
Извор:
Pirate Човек
Посебни Употреба:
Носии
Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
QLQ
Пол:
Мажи
Извор Тип:
Историски
Тип На Објект:
Се поставува
Број На Модел На:
CC524
Компоненти:
Шапка,Кошула,Панталони,Мантил,Подигнете ги опфаќа
Знаци:
Pirate man1
Вклучуваат:
Шапка,Кошула,Панталони,Мантил,Подигнете ги опфаќа
Објектот:
Ерл Пиратски
Пол:
Машки
Големина:
One Size
Материјал:
100% Полиестер
боја:
како на слика покажува
испорака:
3 дена
Предност:
фабриката директно
Направи кориснички :
MOQ е 200 комплети
Регионот на Производство:
Кина

Најдобри понуди