• Неодамнешно
  • -10 %
420-530 Мотоцикл Riveter Синџир Прекинувач Универзална Алатка За Хонда Kawasaki

420-530 Мотоцикл Riveter Синџир Прекинувач Универзална Алатка За Хонда Kawasaki

DEN 321.00
DEN 356.16

Количина на стоки
Тековен

100% Сосема Нов Синџир Прекинувач Линк Splitter Машина Алатка Многу Цврст и Издржлив Дизајн се препорачува за мелење исклучите синџир pin главата пред да ја употребите оваа алатка Ова значително ќе се намали товарот на алатката и помогне -да се Спречат предвремена носат или оштетување на кршење совети Спецификации : Материјал : Висок Јаглероден Челик, Соединение Зајакнување на Цврстината : HRC 65 Инструкции не се вклучени Погодни за #420, #428, #520, #525, #528, #530 Мотоцикл / ATV / Трева Синџири Должина : 12cm Ширина : 6.6 cm Ротари Род Должина : 10.5 см Количина : 1 Компјутер Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да понуда Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1x Синџир Прекинувач Алатка

Други карактеристики

Бренд Име:
QILEJVS
Тип На Објект:
Спојката & Додатоци
Име На Модел:
синџир прекинувач алатка
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Должина:
12cm
Објектот Ширина:
6.6cm
Објектот Висина:
10.5cm
Објектот Тежина:
300g
Материјал Тип:
Висок Јаглероден Челик, Соединение Зајакнување
Специјални Функции:
Други

Најдобри понуди