• Неодамнешно
  • -41 %
Taekwondo Ракавици Борба против Рака Заштитник WTF Одобрени Боречки Вештини и Спортови Рака Guard СТП Кожа Фитнес Боксерски Ракавици

Taekwondo Ракавици Борба против Рака Заштитник WTF Одобрени Боречки Вештини и Спортови Рака Guard СТП Кожа Фитнес Боксерски

DEN 510.00
DEN 864.00

Количина на стоки
Тековен

Почитувани Купувачи, ви Благодариме за посетата на нашата продавница! 1.Со цел да се спаси својата цена,ние provdie бесплатен превозот за мали цел помалку од $15, Брзина е многу безбедна и брза( да нормалните земји 15-30 дена,да Бразил потреба и подолго ).Подобро од Кина Пост. Но, Овој метод не треба со информации за песната.Можете да изберете бесплатен превозот, ако треба. 2,Ако навистина треба со информации за песната pls изберете Кина пост воздух mail. 3,Било која цел или да се меша цел повеќе од $15,можете да изберете бесплатен превозот.ние се уште го испрати со песна infromation. Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање. Со почит Шенжен Прв на Пазарот на Модата Тим Taekwondo Ракавица се Борат Рака Заштитник WTF Одобрени Боречки Вештини и Спортови Рака Guard Боксерски Ракавици Рака СТП Кожа Заштити Алатка
Големина S одговара за дланка ширина од 6.5-7.5 cm
Големина M одговара за дланка ширина од 7.5-8.5 cm
Големина L одговара за дланка ширина од 8,6-10cm
Големина XL одговара за дланка ширина од 10-11cm
Големина XXL одговара за дланка ширина од повеќе од 11cm
Издржливи ЕВА Материјал обезбедува дополнителна заштита и внатрешна контрола промовира подобар стисок да се спречат повреди на прстите.
Исто така, има систем кој им овозможува на лесен за употреба и отстранување, spandex ткаенина за вентилација и удобност и
посебни сунѓерот соочи област за впивање пот.Многу висок изграден квалитет.

Други карактеристики

боја:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
Aolikes
Материјал:
СТП Кожа
Број На Модел На:
EE270
is_customized:
Yes
Применливи Луѓе:
Машки
Тежина:
140G

Најдобри понуди