• Неодамнешно
  • -15 %
Моден Висок Квалитет Chiffon Бисер Пресврт Магија Жени, Девојки Коса Бенд Коса Jewery

Моден Висок Квалитет Chiffon Бисер Пресврт Магија Жени, Девојки Коса Бенд Коса Jewery

DEN 48.00
DEN 56.16

Количина на стоки
Тековен

)
ве молиме, користете го овој линк за да пратите вашиот парцела "
Повратните информации
ако не сте задоволни со нашата служба!Вашиот коментар е многу важно во нашите бизнис успех. ние го прифаќаме враќа од што сте го добиле тоа во рок од 14 дена, без било каква штета или скрши . Меѓународни Купувачи* ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. (Увозните давачки, даноци на купувачот одговорност., велика БРИТАНИЈА : 25-40 дена, Бразил и Русија : 30-60 дена . Ние ги испратите парцела од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, ако вашата цел износ е помалку од 15$ .купувачот плаќа враќа,продавачот не е одговорен за купувачот choosed погрешна големина, Ние наплата или размена на објект, ако тоа е оштетени или изгубени .
Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања или не се задоволни со нашите предмети , ве молиме контактирајте со нас, прво преку е-маил ,ние се многу подготвени да се обидуваме се потрудиме да се реши за вас, однапред ви благодариме, нашите бизнис-time : 8 : 00 часот-5 : 30(понеделник - сабота ) Пекинг Време
ако сте сакале да ја напушти netural или негативна повратна информација до било која продавачот,ве молиме да не купи некој работи од мојата продавница.
Известување: ве Молиме бидете сигурни дека сте го напуштиле правилниот пост код и адресата или пакет на услуги може да бидат вратени од страна на поштата! Ви благодариме за разбирањето!
Опис
Количина : 1 PC
Тип : Коса Бенд
Боја : Како На Сликата
Материјал : Chiffon
Derimeter : About30cm
Модел : Печатење
Стил : Мода
Плаќање :
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку кредитна картичка, Visa,Master Card,QIWI,Western Union, и Банкарски Трансфери . Тоа може да биде подолг.ве молиме да ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвездички коментари , ние ќе го цениме тоа многу
Се враќа
Ако предмети оштетени или во транзит , ве молиме d на грижете се, ве молиме да ги доставите на оштетени објекти слика за нас, ние ќе им даде надомест на штета. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Превозот на плаќање не се враќа. Други земји : 15 -55 дена . Ако вие не може да го прими, за долго време,ве молиме обратете ми се на прво место ! Ние, исто така може да обезбеди изразат испорака(3-5working во САД) (5-12working ден на другите) ако ви треба изразат брод, ве молиме контактирајте со нас ,треба да го додадете дополнителни такси превозот.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
LNRRABC
Стил:
Тренди
Тип:
Hairbands
Метали Тип:
Никој
Број На Модел На:
Headwear
Материјал:
Chiffon

Најдобри понуди