• Неодамнешно
  • -20 %
ROCOTACTICAL Брз Страна Ослободување Тактички Појас Метал Тока Рака Токи за опремата за Појас Тока 2 парчиња/многу

ROCOTACTICAL Брз Страна Ослободување Тактички Појас Метал Тока Рака Токи за опремата за Појас Тока 2 парчиња/многу

DEN 611.00
DEN 763.20

Количина на стоки
Тековен


ROCOTACTICAL Брз Страна Ослободување Тактички Појас Метал Тока
Материјал : Цинк Легура
Опции во боја : Црна / Сребрена
Пакет Содржина : - 2 x Метални Токи

Други карактеристики

Големина:
One Size
Шаблон Тип:
Цврста
Сезоната:
Лето,Зима,Пролет,Есен
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Бренд Име:
ROCOTACTICAL
Производ tpye:
Тока
Материјал:
Цинк Легура
Обликот:
правоаголник

Најдобри понуди