• Неодамнешно
  • -5 %
100Pcs JDS 001 011 L1 R1 L2 R2 Гума, Силикон Проводници Копчето Постави Рампа За Sony PS4 DualShock стара верзија Проводници гумена подлога

100Pcs JDS 001 011 L1 R1 L2 R2 Гума, Силикон Проводници Копчето Постави Рампа За Sony PS4 DualShock стара верзија Проводници

DEN 405.00
DEN 426.24

Количина на стоки
Тековен


100 Pcs Проводници гумена подлога JDS 001 011 L1 R1 L2 R2 Гума, Силикон Проводници Копчето Постави Рампа За Sony PS4 Dual Shock
Компатибилни со PS4 JDS001 011 JDM011 001

Други карактеристики

Со USB:
NO
Бренд Име:
HONGYOU
Број На Модел На:
За PS4
is_customized:
NO
Компатибилен Марка/Модел:
SONY
SONY Модел:
PlayStation4
Компатибилен со:
За PS4 JDM-001 011 Condcutive Подлога
направени од оригиналниот:
Кина
оригиналниот:
NO
Конзола Modle:
Стариот Verison
Број На Модел На:
За PS4 JDS001 011
боја:
како слик
Стил:
L2 R2 L1 R1 Гума За PS4

Најдобри понуди