• Неодамнешно
  • -5 %
Црна LED Магла Место Светло Мотоцикл За Хонда, Јамаха Kawasaki Suzuki BMW Ducati Харли KTM Кал велосипеди АТВ Круизери

Црна LED Магла Место Светло Мотоцикл За Хонда, Јамаха Kawasaki Suzuki BMW Ducati Харли KTM Кал велосипеди АТВ Круизери

DEN 697.00
DEN 733.92

Количина на стоки
Тековен


Состојба : 100% Сосема Нов
Количина : 1 светлина
боја : црна
Напон : 12 V
LED Боја : Бела
LED Моќ : 15 W
светлината моќ : 125 W
Конекција : 2 Жици
Светлината Димензија : 5"(L) x 3" (W)
Материјал : Вода доказ Алуминиумски домување 100% Рѓа Слободни
Месеци Големина : 31mm Да се вклопи во Хонда, Јамаха, Kawasaki, Suzuki BMW Ducati Харли и KTM Кал велосипеди АТВ UTV круизери двојна спорт Брод или било сопствени апликации.
Тие се резервни делови. НЕ Г О Т одобрени. Не користите, ако Г О Т е потребно. За off road употреба.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Правец На Ветер
Бренд Име:
MAIZHI
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Најдобри понуди