• Неодамнешно
HOMETREE Нерѓосувачки Челик Пилешко Носителот Пан Исправена Пиво Roaster Рек Сребро за Печење Скара Пече Рек Отворено Кампување H484

HOMETREE Нерѓосувачки Челик Пилешко Носителот Пан Исправена Пиво Roaster Рек Сребро за Печење Скара Пече Рек Отворено

DEN 309.60

Количина на стоки
Тековен

Материјал : не ' рѓосувачки челик Големина : околу 14*16cm Боја : сребро спецификација на Производот Шасија дијаметар 19.5 см висок 2.5 cm вкупната висина е 16.5 сантиметри Пакет Содржина : 1pc x Пилешко рек ве Молиме Имајте во предвид : Поради рака мерка, големината може да имаат 1-3 см грешка Поради Различни Монитор, бојата може да има разлика Поради долгото време на превозот, објектот може да го оштети во транзит, ако објектот штета, pls контактирајте со нас прво, веднаш пред да ја напуштат повратни информации, ви благодариме за вашето разбирање
1) да ја прифатиме различни видови на плаќање. Погоре се главниот начин на плаќање,ќе може да го погледне. 2) Aliepxress ќе се потврди вашиот плаќање во рок од 24hours . 3) Сите нарачки ќе бидат обработени во 2-3 работни дена откако помине плаќање. 4) Нормално ние нудиме бесплатен превозот од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. Овде ќе се направи refernce пристигнување време за вашиот референца , ве молиме да го погледне, пред да се изврши наредбата. 5) За промет на Големо купувачот ,ако вашата цел износ исполнат $150, ние нудиме бесплатен превозот од express Fedex,DHL, EMS, Aramex . На actural детали, ве молиме контактирајте со нас diretly. 6) Сите купувачи имаат обврска да плаќаат каков било дополнителен увоз доход. Ве молиме да се напомене дека кога се направи нарачка. 7)Вашите Позитивни коментари се клучот на нашиот успех во бизнисот. Ве молиме може да се земе една секунда, за да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба на Оценка (НСД) на 5. Ние ви благодариме однапред за вашето време и искрено се надевам дека сте задоволни со вашиот купување и нашите услуги. Не треба да бидете задоволни со вашата трансакција : 8)ве Молиме контактирајте со нас веднаш, пред да замине на Неутрален или Негативен фидбек како ние ќе направиме се во наша моќ да се реши проблемот на ваше задоволство. Отворен спор не е најдобар начин да се справи со проблемот. Комуникацијата е најчесто клучот за решавање на прашања.

Други карактеристики

Тип:
Алатки
Бренд Име:
HOMETREE
Функција:
Лесно Се Чистат,Не-Стап,Отпорност На Топлина
По завршувањето:
Не Обложена
За Бројот:
1
Комплет Број:
2
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
H484
Алатка Тип:
Скара на плоча
Име на производ:
Скара на плоча
Производ големина:
производ тежина:
за 180g
Материјал за пакување:
OPP вреќа
боја:
Сребро.

Најдобри понуди