• Неодамнешно
  • -9 %
Coolant Температура Се Префрлите Сензор Вода Temp Радијатор Вентилаторот За Ладење M14x1.5mm 95 За KTM 250 350 400 450 530 525 #59011079000

Coolant Температура Се Префрлите Сензор Вода Temp Радијатор Вентилаторот За Ладење M14x1.5mm 95 За KTM 250 350 400 450

DEN 298.00
DEN 327.36

Количина на стоки
Тековен


Опис
Сензор на температура за Ладење Вентилатор M14x1.5mm,95°.
Ова е резервни радијатор фан термо switch assy референца со KTM,Husqvarna,Husaberg 2 мозочен Удар и 4 мозочен Удар .
Универзално погоден за други велосипеди и мотоцикли.
Спецификации :
Состојба : 100% Сосема Нов
Пиновите : 2
Големина меѓу Пиновите : 6.3 MM
Топ платно Големина : М14 X 1.5 MM
Радијатор Фан Префрлате
Фан Switch 95°
Заменува ОЕМ# 59011079000
Пакетот вклучува :
1x Радијатор Фан Префрлате
Fitment :
Одговара за Husaberg модели како и да ги следат
2013 Husaberg FE501
2013 Husaberg FE250
2013 Husaberg FE350
Одговара за KTM модели како и да ги следат
2001 400 EXC ТРКИ
2001 400 SX ТРКИ
2001 520 EXC ТРКИ
2001 520 SX ТРКИ
2001 540 SXS ТРКИ
2001 620 SC СУПЕР
2002 250 EXC ТРКИ
2002 400 EXC
2002 400 EXC ТРКИ
2002 400 SX ТРКИ
2002 520 EXC
2002 520 EXC ТРКИ
2002 520 SX ТРКИ
2002 540 SXS ТРКИ
2003 250 EXC
2003 250 EXC ТРКИ
2003 450 EXC
2003 450 EXC ТРКИ
2003 450 MXC
2003 525 EXC
2003 525 EXC ТРКИ
2003 525 MXC
2004 250 EXC
2004 250 EXC ТРКИ
2004 400 EXC
2004 400 EXC ТРКИ
2004 450 EXC
2004 450 EXC ТРКИ
2004 450 EXC ШЕСТ ТРКИ
2004 450 MXC
2004 525 EXC
2004 525 EXC ТРКИ
2004 525 EXC ШЕСТ ТРКИ.ДЕНА
2004 525 MXC
2005 250 EXC
2005 250 EXC ТРКИ
2005 400 EXC
2005 400 EXC
2005 400 EXC ТРКИ
2005 450 EXC
2005 450 EXC ТРКИ
2005 450 EXC ШЕСТ ТРКИ
2005 450 MXC
2005 525 EXC
2005 525 EXC ТРКИ
2005 525 EXC ШЕСТ ТРКИ.ДЕНА
2005 525 MXC
2006 250 EXC ТРКИ
2006 400 EXC
2006 450 EXC
2006 450 EXC ТРКИ
2006 525 EXC
2006 525 EXC ТРКИ
2006 525 XC
2007 450 EXC FACTORY RACING
2007 450 EXC ТРКИ
2007 450 XC
2007 525 EXC FACTORY RACING
2007 525 EXC ТРКИ
2007 525 XC
2008 250 XCF
2008 450 EXC
2008 450 XCR
2008 530 EXC
2008 530 XCR
2009 250 XCF
2009 400 XC
2009 450 XC
2009 530 XC
2010 250 XCF
2010 400 XC
2010 450 XC
2010 530 XC
2011 250 XCF
2011 година 450 XC
2011 530 XC
2012 250 XCF
2012 350 XCF
2012 450 XC
2012 500 XC
2013 250 XCF
2013 350 XCF
2013 450 XC
2013 500 XC
Известување
1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2.Бојата може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере.
3. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.

Други карактеристики

Бренд Име:
NICECNC
Тип:
Сензор На Температура На Вода

Најдобри понуди