• Неодамнешно
  • -5 %
Жените гласник чанта платно торба со симпатична мачка мал шопинг торба Зелена

Жените гласник чанта платно торба со симпатична мачка мал шопинг торба Зелена

DEN 552.00
DEN 580.32

Количина на стоки
Тековен

Материјал : платно
Големина : 38cm x 32cm x 9.5 cm
Рака Должина : 23cm
Стил : Торба
UPC : не се применува
пакет содржина : 1 x женска чанта
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3 см.
Материјал : платно
Големина : 38cm x 32cm x 9.5 cm
Рака Должина : 23cm
Стил : Торба

Други карактеристики

Тип На Објект:
Чанти
Главен Материјал:
Платно
Број на Рачки/Ремени:
Никој
Обликот:
Размавта
Надворешноста:
Никој
Обвивка Материјал:
Никој
Чанти Тип:
Гласник Кеси
Бренд Име:
WOVELOT

Најдобри понуди