• Неодамнешно
  • -23 %
OOTDTY 3Pcs Мини Градина Градинарство Растенијата Алатки Сет со Дрвена Рачка Лопата Лопата Гребло За Садење,Одгледување,Катира

OOTDTY 3Pcs Мини Градина Градинарство Растенијата Алатки Сет со Дрвена Рачка Лопата Лопата Гребло За Садење,Одгледување,Катира

DEN 74.00
DEN 96.48

Количина на стоки
Тековен

100% квалитет и Сосема нов. Издржлив и лесен за употреба Железна конструкција со удобно дрвени рачки Погоден за Пресадување растителни садници цвеќе садење, одгледување, катира Спецификација : Материјал : Дрвени + Железо Гребло : 17 x 4cm/6.69" x 1.57" Круг лопата : 21.5 x 3.8 cm/8.46" x 1.50" Остар лопата : 22 x 2.5 cm/8.66" x 0.98" Боја : Испрати по случаен избор (ако се купат повеќе производи, кои бои може да биде различен или ист) Количеството : 3 Pcs/Set Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x Гребло 2 x Лопата

Други карактеристики

Примена:
градина постави алатка
Пакет:
Случај
Бренд Име:
OOTDTY
Тип:
Лопата,Гребло
Број на Парчиња:
3pcs
Број На Модел На:
5A50070

Најдобри понуди