• Неодамнешно
  • -6 %
XNWY 5PCS MT29F64G08CBAAAWP MT29F64G08CBAAAWP MT29F64G08CBAAA 29F64G08CBAAA TSOP48

XNWY 5PCS MT29F64G08CBAAAWP MT29F64G08CBAAAWP MT29F64G08CBAAA 29F64G08CBAAA TSOP48

DEN 1399.00
DEN 1488.00

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Бренд Име:
XNWY
Додаток Тип:
конектор за додатоци
Број На Модел На:
XNWY/5PCS MT29F64G08CBAAAWP MT29F64G08CBAAAWP MT29F64G08CBAAA 29F64G08

Најдобри понуди