• Неодамнешно
Прилагодливи Автомобил Носителот Стојат потпирачи за глава Планината Носителот+Тип C Автомобил Конектор за Напојување Адаптер за Полнење за Nintend Switch НС Конзола

Прилагодливи Автомобил Носителот Стојат потпирачи за глава Планината Носителот+Тип C Автомобил Конектор за Напојување

DEN 661.92

Количина на стоки
Тековен


На овој Линк се вклучени : Автомобил полнач+ Автомобил Држачот За Nintendo Префрлате
Опис :
Посебно дизајниран за Nintendo Switch конзола.
360 степени ротирачки прилагодливи. 180 степен до долу прилагодливи.
Со куки да се откажам конзола зад седиштето.
Играње на игри во текот на патувањето.
Исто така, овозможи да се одржи на паметен Телефон, Таблета, GPS Nevigation ,и др.
Карактеристики на Автомобил Полнач : 100% сосема нов и висок квалитет на Кабел Lenght : 2 M Вклучува USB Тип-C plug—најновите USB спецификација DC5 V/2.4 моќ со брзо полнење циклуси Вграден LED кој се пали кога автомобил полнач е подготвен за употреба Тројна заштита од над-струја, прегревање, и краток спој

Други карактеристики

Nintendo Модел:
Nintendo Префрлате
Со USB:
Yes
is_customized:
YES
Компатибилен Марка/Модел:
Nintendo

Најдобри понуди