• Неодамнешно
  • -5 %
waase Мотор За SUZUKI GS500 2001-2002 / GS500F 2004-2009 Хром Задните Опашка Светлина Кочница Пак Сигнали Интегрирани LED Светло

waase Мотор За SUZUKI GS500 2001-2002 / GS500F 2004-2009 Хром Задните Опашка Светлина Кочница Пак Сигнали Интегрирани

DEN 1522.00
DEN 1602.24

Количина на стоки
Тековен

Количина : Едно Парче Поставеност на Возило : Задните Леќи во Боја : Како на сликата прикажани Материјал : Високо Влијание ПВЦ Пластика Fitment : За SUZUKI GS500 2001-2002 За SUZUKI GS500 F 2004-2009 Состојба : Brand New резервни објект,никогаш не се користат или се инсталирани. инструкции за инсталација Не се вклучени. Опашката,кочница,и сигнали(лево и право) се интегрирани во еден.

Други карактеристики

Бренд Име:
waase
Wattage:
10W
Тип На Објект:
Опашката Светлина Собрание

Најдобри понуди