• Неодамнешно
  • -10 %
Гроздобер Луксузни Црна Сини Кристал Кристал Пеперутка Менгеме Флорални Метални Легури Коса Канџи Клип За Жени, Девојки Коса Додатоци

Гроздобер Луксузни Црна Сини Кристал Кристал Пеперутка Менгеме Флорални Метални Легури Коса Канџи Клип За Жени, Девојки

DEN 151.00
DEN 168.00

Количина на стоки
Тековен


Бренд : Здраво Убавина
Предмет Тип : Hairwear,Мода Коса, Накит,Gilrs Жените Опаѓањето На Ноктот Клип
Настани : Изложба/Партија /Матурска /Годишнината/Оглас
Подарок за : Роденден/Travel/Божиќ Подарок /Нова Година/Промоција
Еколошки Стандард : Олово, Никел слободни
Испраќање Датум : Во Рок Од 3 Дена
За трговија на Големо и пад на превозот
За промет на големо,ќе им понуди попуст или СЛОБОДНИ БРЗА ИСПОРАКА од експрес кои околу трае 3-7 дена да достави За пад на превозот,ние би сакале да се испрати на производи за вашите клиенти директно За следење информации Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : За купување заштита времето истекува
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи.
Па вашите пари ќе бидат не го достигна нашата сметка.
За било какви прашања за производи
можете да не контактирате и да оставите порака на вашиот налог страница или aliexpress trademanager,
ние ќе ви одговори во рок од 24 часа

Други карактеристики

Бренд Име:
Здраво Убавина
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Кристално
Стил:
Гроздобер
Тип:
Губење На Канџи
Обликотшема:
самовила
Број На Модел На:
СЕДИШТЕТО-NEW20180209
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Име на производ:
легура коса канџи
боја:
како се покаже слика
Големина:
за жените
Олово Време:
3 дена
превозот:
слободни
ОЕМ:
Добредојде
вид бизнис:
фабрика
Пакување:
OPP вреќа
Стил:
нови пристигнување
Продажба:
евтини цена

Најдобри понуди