• Неодамнешно
  • -5 %
50Pcs/Торба Долго Бамбус Skewers Дрвени Стапчиња СКАРА Скара Шиш Kabob Fondue Скара

50Pcs/Торба Долго Бамбус Skewers Дрвени Стапчиња СКАРА Скара Шиш Kabob Fondue Скара

DEN 154.00
DEN 161.76

Количина на стоки
Тековен

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Лесен и погодност да го користите Наострен работ го прави лесно да се додаде на храна Бидете сигурни дека за да се впие во вода пред бразилецот Совршен за мали мезиња, бразилецот, или fondue Спецификации : Боја : Бамбус Боја Материјал : Бамбус Големина : 4x35cm/1.57"x13.78" Количина : 1 Bag(50 Pcs) Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 0-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакет вклучуваат s (без мало пакет) : 1 Bag(50 Pcs) x Дрвен Стап


Други карактеристики

Бренд Име:
OOTDTY
Функција:
Отпорност На Топлина
Број На Модел На:
896A012544
Комплет Број:
9-12
За Бројот:
Други
Тип:
Алатки
Алатка Тип:
Дрвен Стап
Материјал:
бамбус
По завршувањето:
Други

Најдобри понуди