• Неодамнешно
  • -9 %
Мека Книги Младата Почетокот на когнитивниот Развој на Мојата Тивка Книги бебе добра ноќ образовни се Одвиваат Крпа Книги Активност Книги DS9

Мека Книги Младата Почетокот на когнитивниот Развој на Мојата Тивка Книги бебе добра ноќ образовни се Одвиваат Крпа Книги

DEN 250.00
DEN 275.04

Количина на стоки
Тековен


Бебе Штракаат Играчки Животинско Мека Крпа Coloring Book Новороденче Креветчето Шетач Рано Учење Eudcational Бебе Играчки За 0-12 Месеци
Пакетот вклучува : шумолат книга(наведете боја)*1
Рано Учење Educatinoal Играчки За Бебиња.Тоа може да се мијат во машина.
Книги со светла боја,животните се разликуваат.
Крпа Книга Со Писклив Звук на првата и последната страница. Тоа ќе вежба бебето способност за слушање.
Мека памучна полнети во книгата,тоа е безбедно и околина за деца. големина : 12*11
​​
1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите
позитивни повратни информации и 5 ѕвезди .Позитивни (5 ѕвезди) е многу важно за нас,
ве молиме размислете два пати пред да замине ни повратни информации.
2.Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да остави негативни (1-3 ѕвезди) повратни информации или да направи детална оценка. Ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем. 1. Ние го прифаќаме Ali Pay Запад Унија, Moneybooker и TT.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2. Сите предмети се во парк. Можете да платите со тоа директно. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа ако имате било какви проблеми со плаќање. 1. ПОДГОТВИ ИСПОРАКА ВРЕМЕ : Затоа што ние се справи со голем број на нарачки секој ден, обично ние ќе организира пратка во рок од 1-5 дена, ве молиме почекајте трпеливо и се извинуваме за непријатностите. 2. ЗА ДАНОЧНИ Во повеќето случаи, купувачот не мора да се плати било царински. Ние ќе го пријават како подарок и пониската вредност за да се избегне данок. Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна. Ние не сме одговорни за било каква царинска такса; ве молиме проверете на царинската политика на свој место. Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност, ве молиме да се разбере оваа ситуација. Искрено се извинуваме за сите непријатности. НАПОМЕНА : 1.Ако изберете го изразат испорака, ве молиме да ни понудат вашиот точни контакт телефонски број во случај на локалните поштата не може да ве контактираме за да ги собереш на парцели и кога тоа ќе пристигне. 2.Жал ми е што не ја поддржуваат P. O. Кутии адреса, ве молиме да ни остават порака за вашата точна адреса, кога ќе го поставите цел.

Други карактеристики

Возраст Опсег:
< 3 години
Бренд Име:
UNIONJOIE
Број На Модел На:
CT00044
Тип:
тивко книга

Најдобри понуди