• Неодамнешно
  • -5 %
T8F-38T Задните Затегнувачки 29mm Сребро 38 Заб За 43cc 49cc Minimoto Мопед Скутер 2 Удар Мотор Џеб Велосипед Мини ATV Quad

T8F-38T Задните Затегнувачки 29mm Сребро 38 Заб За 43cc 49cc Minimoto Мопед Скутер 2 Удар Мотор Џеб Велосипед Мини ATV

DEN 319.00
DEN 335.52

Количина на стоки
Тековен

Задните Затегнувачки T8 F 38 T

Други карактеристики

Бренд Име:
Јама Про Трки
Име На Модел:
T8F
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Висина:
4cm
Објектот Тежина:
0.18kg
Објектот Дијаметар:
10cm
Материјал Тип:
Челик
Специјални Функции:
синџир плоча
Објектот Должина:
10cm

Најдобри понуди