• Неодамнешно
  • -12 %
Невестата Коса Бенд Свадба Жените Булчински Headband Пинк Бисер Декорација Додатоци

Невестата Коса Бенд Свадба Жените Булчински Headband Пинк Бисер Декорација Додатоци

DEN 100.00
DEN 114.24

Количина на стоки
Тековен


Карактеристики :
Високиот квалитет на материјалите.
Совршен за свадба.
Нежно украс на вашата коса.
Направи да изгледаат повеќе домот и нежни.
Таписерии и моден дизајн.
Може да се поврзани со лента.
1 парче на косата бенд само,други додатоци демо на сликата не се вклучени!
Спецификација :
Материјал : Алуминиумски,Faux Бисер
Боја : Како на слики прикажани
Големина : Една Големина
Должина : 50cm(19.69 во)
Ширина : 2cm(0.79 во)
Количина : 1 Компјутер
Answer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува(без мало пакет) :
1 x Коса Бенд

Други карактеристики

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
is_customized:
No
Тип:
Headbands
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
косата бенд
Стил:
Класичен
Метали Тип:
Легура
Материјал:
легури,Faux Бисер

Најдобри понуди