• Неодамнешно
  • -21 %
KA24E KA24-E Мотор заврши Целосна заптивка сет за полнење на Nissan Liberity/Terrano/Навара/Fontier 2389cc 2.4 L 50133100 10101-40F27

KA24E KA24-E Мотор заврши Целосна заптивка сет за полнење на Nissan Liberity/Terrano/Навара/Fontier 2389cc 2.4 L 50133100

DEN 1763.00
DEN 2231.04

Количина на стоки
Тековен

Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем.4 L 1992-2002
АВТОМОБИЛ МОДЕЛ на МОТОРОТ CC KW HP ТИП ГОДИНИ/Месец НИСАН СЛОБОДА (M11) 2.KA24 E KA24-E Мотор заврши Целосна заптивка сет за полнење на Nissan Liberity/Terrano/Навара/Fontier 2389cc 2.4 KA24 E 2389 93 124 Пикап 1997/03 - 99/08 НАВАРА (D22) 2.4 јас 12 V 4 WD KA24 E 2389 93 124 Пикап 1992/04 - 98/02 НАВАРА Пикап (D21) 2.
Целосна наплата ќе се издаде ако соодветна замена не е достапно кога yourreturn пристигнува.4 јас 4 WD KA24 E 2389 93 126 Платформа/Шасија 1997/03 - 99/08 FORD ОДМЕТНИК (UDS, UNS) 2.

Други карактеристики

Бренд Име:
westmove
Тип На Објект:
Моторот Обнова Колекции
Име На Модел:
10101-40F27 10101-40F25 10101-40F26 A0101-40F2E
Зафатнина:
KA24E KA24 E 2389cc 2.4 L
Нема. на Цилиндри:
4 на Цилиндар
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
40cm
Објектот Ширина:
15cm
Објектот Висина:
2cm
Објектот Тежина:
1.5kg
Материјал Тип:
50133100 430338P 446.750 9922480 S32590 20-28258-00/0 GS770
Специјални Функции:
1010140F27 1010140F25 1010140F26 A010140F2E
моторот:
KA24E KA24-E 2389cc 2.4 L
Примена:
Nissan Liberity/Terrano/Навара/Fontier 2389cc 2.4 L
ОЕМ Бр.:
10101-40F27 10101-40F25 10101-40F26 A0101-40F2E
ОЕМ Нема..:
1010140F27 1010140F25 1010140F26 A010140F2E
Дел Бр.:
50133100 430338P 446.750 9922480 S32590 20-28258-00/0 GS770
Година:
1992 1993 1994 1995 1996 1997 1998 1999 2000 2001 2002

Најдобри понуди