• Неодамнешно
  • -10 %
2018 Жените Благородна Вампир Костим со Јака Возрасни е ноќта на Вештерките Партија Делукс Bloodsucker Улога Игра Фенси Облека Носии

2018 Жените Благородна Вампир Костим со Јака Возрасни е ноќта на Вештерките Партија Делукс Bloodsucker Улога Игра Фенси

DEN 1150.00
DEN 1277.76

Количина на стоки
Тековен

Ако имате било какви проблеми или прашања во однос на вашата трансакција ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации. Ако не сте го зедов тоа во рамките на превозот време, ве молиме контактирајте со нас без двоумење. Сите Пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Експрес испорака трае околу 3-7 дена да пристигнат. 2) Исклучителен квалитет! Фабрика Цена! 3) Добредојдовте големо, дистрибутери, препродавачи и агент барање!!! 4) Сите производи се произведени директно од нашата фабрика и 100% слики се реални мерки. Ако ви треба објектот итно, ве Молиме контактирајте со нас за изразат испорака. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ . Мажите го направија дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа, ве молиме да се биде одговорен за сите трошоци на враќање и reshipping.Ние ќе се пресмета изразат превозот цена за вас. Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци. Ве молиме не го отвори спорот за нас, ние ќе ја преземе одговорноста за испраќање или наплата за било каква загуба на објектот. За било какви предмети, ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад и да ги споделите со нас на следење на број. Бидејќи понекогаш тоа ќе биде одложен за сообраќај или лет метеж. Ако не добивате нашиот одговор, ве Молиме љубезно навредуваат вашиот е-мејл или жалба до нашиот менаџер. Руски клиенти мора да ни даде примачот име и презиме.Ве молиме да се разбере!!! Враќање / Поврат : Сите стоки се проверуваат пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела и ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата набавка. Ако имате било какви прашања, ве молиме испратете информации да ни кажете, ние ќе во најкус можен рок да ви одговори! Големина Референца : Топло совети : големината е дозволено 1-3cm грешки Поради различни светлосни ефекти, слики може да биде малку надвор боја. На пратката од страна на Кина Пост Воздухопловната за помалку од 2kg стоки е во 15-25 работни дена. Повратни информации : Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации. Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 5-7 работни дена по уплатата е потврдено.

Други карактеристики

Големина:
One Size
Извор:
Вампир
Посебни Употреба:
Носии
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер
Компоненти:
Фустани
Бренд Име:
QLQ
Број На Модел На:
DD335
Извор Тип:
Историски
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Вампир
Компоненти:
јака фустан
Големина :
една големина
Боја :
како фото
Објектот :
Goth Madien Vampiress
Одговара :
Одговара точно на големина земе вашата нормална големина
Пол:
Женски
боја:
како на слика
Вклучуваат:
јака фустан
испорака:
3 дена
Предност:
фабриката директно
Направи кориснички:
да, MOQ е 300 сетови.

Најдобри понуди