• Неодамнешно
  • -20 %
Дизајнер Push-up Градници За жени долна облека Секси долна облека силикони транспарентни, Едноставни Рака Флорални Плус Големина Bralette A B C D E

Дизајнер Push-up Градници За жени долна облека Секси долна облека силикони транспарентни, Едноставни Рака Флорални Плус

DEN 479.00
DEN 599.04

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Чаша Големина:
70A, 70B, 70C, 70D, 75A, 75B, 75C, 75D, 75E, 80A, 80B, 80C, 80D, 80E, 85A, 85B, 85C, 85D, 85E, 90A, 90C, 90D, 95C
Тип На Објект:
Градници
Пол:
Жените
Рака Тип:
Конвертибилна Ремени,Прилагодени-ремени
Градник Стил:
Им Помогнам,Се Фрлам
Број На Модел На:
3600
Стил:
Секси
Материјал:
Полиестер,Најлон,Силикони
Декорација:
Вез
Поддршка Тип:
жица за слободни
Шаблон Тип:
Флорални
Куп Форма:
Половина Чаша(1/2 Чаша)
Затворање Тип:
Назад Затворање

Најдобри понуди