• Неодамнешно
  • -5 %
Conjunto Calcinha E Sutia Жените Поместена Градник Поставите им Помогнам на Фрлам Бела Чипка Везови Пеперутка Флора Секси Кратки Градник Одговара UB030

Conjunto Calcinha E Sutia Жените Поместена Градник Поставите им Помогнам на Фрлам Бела Чипка Везови Пеперутка Флора Секси

DEN 388.00
DEN 408.00

Количина на стоки
Тековен


Conjunto Calcinha E Sutia Жените Поместена Градник Поставите им Помогнам на Фрлам Бела Чипка Везови Пеперутка Флора Секси Кратки Градник Одговара UB030
Материјал : Лагер : Памук ,Најлон , Од Други Материјали : Chinlon,Најлон
Големина : 5 Големина (32/70 B-36/80 B),Сите Гаќи во Иста Големина(95cm Хип Линија)
Боја : Сина,Црвена
Име На Производ : Conjunto Calcinha E Sutia
Пакетот Вклучува : Градник + Гаќи = Еден Сет
Декорација : Бела Чипка Везови Пеперутка Флора
Pls проверете ја големината на табелата пред да ја купите . Ако не сте сигурни за големината , остави ми порака да ја проверите. Сите панталони се во иста големина . ГОЛЕМИНА ГРЕШКА И БОЈА ОТСТАПУВАЊЕ? Почитувани Клиенти : ви Благодариме за посетата на нашата продавница. Одговараат-фустан на големина и боја проблем, ние треба да се разјаснат Прво : како резултат на различните мерки,ве молиме прифатете 1-3cm грешки Второ : Различни компјутер на екранот може да се прикаже различни бои, дури и ако е на иста боја. Па,ве молиме овозможи reasonale боја разлика. Мислам дека се ,ви Посакувам пријатен шопинг во нашата продавница!
Шангај Chutong трговското Друштво ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА

Други карактеристики

Чаша Големина:
70B, 75A, 75B, 80A, 80B
Тип На Објект:
Градник & Краток Поставува
Пол:
Жените
Декорација:
Вез
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Секси
Материјал:
Памук,Најлон
Поддршка Тип:
Underwire
Градник Стил:
Им Помогнам,Поместена
Куп Форма:
Три Четвртини(3/4 Чаша)
Затворање Тип:
Назад Затворање,Три Кука-и-око
Боја Стил:
Контраст Боја
Рака Тип:
Прилагодени-ремени,Конвертибилна Ремени
Број На Модел На:
UB030
Име на производ:
Conjunto Calcinha E Sutia
боја:
Сина ,Црвена
За сезоната:
Пролет ,Лето, Есен ,Зима
Градник Стил:
push up градник сет
Stle Детали :
Подвижен Фрлам
Декорација:
Бела Чипка Везови Пеперутка
Боја Стил:
Солидна Vs Градник Поставува
Лента лак:
чипка градник сет
Чипка Edage:
долна облека градник сет
Пакетот Вклучува:
Градник +Гаќи

Најдобри понуди