• Неодамнешно
  • -30 %
Секси Harajuku Ѕвезда Pentagram Темперамент, рачно изработени Ѕвезда тело темперамент, Нови Позитивни Црна Разговор Градник Подигнат појас--долна Облека

Секси Harajuku Ѕвезда Pentagram Темперамент, рачно изработени Ѕвезда тело темперамент, Нови Позитивни Црна Разговор Градник

DEN 302.00
DEN 431.52

Количина на стоки
Тековен


Се врати и Реконструкција политика се поддржани :
1. Ве молиме бидете сигурни да ги понудите вашите Детали Име/Адреса/ Post code/број на телефон,
тоа е побарано од страна на превозникот на Меѓународните Пратки.
3 : Non-бесплатен превозотDHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ, Тоа трае околу 3-7 работни денови;
Нормално ние го избере кина пост како превозник, во исто време ние го задржуваме правото да се избере побрзо превозникот за вас.
Што може да биде предмет на ДДВ, увозните давачки, даноци или царински давачки кои можат да бидат наметнати од страна на вашата влада. Ве молиме да се чувствуваат слободни да изберат нешто ви се допаѓа.
Во повеќето случаи, купувачот не треба да плаќаат никакви царински.
ние не сме одговорни за било царинска такса. Затоа вашиот позитивен фидбек од 5 ЅВЕЗДИ е исклучително важно за нас. Нашата облека зема 'СМ' како единица. Ве молиме проверете на царинската политика на свој место . Ние не можеме да брод на Меѓународниот поредок без Адреса /телефонски број.
Ние ќе брод да ја стандардната адреса која ви нуди во Зачувам, ако не информира нас.
Ние зависи од клиентите задоволство да се успее.
Ние ќе ги направиме сите ние може и да работат со вас за да ги реши сите проблеми. Ние Брод вашиот пакет DDU, "давачки и даноци не се платени", и да не се соберат на ДДВ,
давачки и/или даноци и не може да се предвиди она што особено обвиненија може да биде. Ние гарантираме дека сите производи ќе be100% се проверуваат пред да се испраќаат надвор од нашата продавница. И кога ќе го одберете овој пратката начин,
А потоа мислиме дека ќе се согласите да ги прифатите ова задоцнување ако се случи. Доставува негативна повратна информација не е доцна ако проблемот не е решен. Ве молиме потврдете го на пратката начин и плаќање, и ние ќе брод на производи за да можете што е можно поскоро,
потоа ние ќе ви каже на следење на број;како и да е, вашиот предмет ќе се преземат добра нега кога ќе ја добијат.
Кога пратката се врати, бидејќи на вашите погрешни информации како што се Име /Адреса/ Post code/број на телефон,
ние не се одговорни.
Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност да вашата сопствена земја,
купувачот треба да се разбере оваа ситуација. Ние го задржуваме правото да се избере другите превозникот соодветно. Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве Молиме да ја искористам за момент да ни остави вашиот позитивен фидбек .

Други карактеристики

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Garters
Бренд Име:
JLX.Се ПОДИГНАТ
Материјал:
Spandex
Број На Модел На:
O0209A
квалитет:
Многу добро
Големина:
All
Употреба:
Танц професионални носат
Потекло:
Кина
Ткаенини:
затегнувачка еластичноста на материјалот
Бои:
Црна
Додатоци:
Хардверски Додатоци
Боја Стил:
Природна Боја

Најдобри понуди