• Неодамнешно
  • -30 %
Жените Готски Pentagram Подигнат Harajuku Тело Кафез Bralette 90-тите Црна Studs Градите Кафез Градник Дама Pentagram Секси Градник Сечење на Врвот

Жените Готски Pentagram Подигнат Harajuku Тело Кафез Bralette 90-тите Црна Studs Градите Кафез Градник Дама Pentagram

DEN 330.00
DEN 471.36

Количина на стоки
Тековен


Драги пријатели,добредојдовте на Тина Подигнат Продавница !!!pls уживајте во вашата шопинг време!
Pls Информации :
1.материјалот е Еластичен Појас ,тоа е прилагодлив
2.Биста : (27-47)инчен = (70-120cm)
3.Градите : (24-40)инчен = (61-101cm)
4.Половината : (24-37)инчен = (61-94cm)
Производ Големина за референца :
Производот Се Покаже :

Други карактеристики

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Garters
Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
JLX.Се ПОДИГНАТ
Број На Модел На:
O0006

Најдобри понуди