• Неодамнешно
  • -26 %
2017 Push Up Градник Секси Долна Облека На Жените Долна Облека Солидна Лесна 1/2 Чаша Градник Поместена Push Up Градник Underwire Градник Солидна Боја Тренерки

2017 Push Up Градник Секси Долна Облека На Жените Долна Облека Солидна Лесна 1/2 Чаша Градник Поместена Push Up Градник

DEN 147.00
DEN 198.72

Количина на стоки
Тековен


Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Wish List",Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продавница,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Продавница Листа". Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение! Се враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти.Ние нудиме на Голема Цел од Голем Попуст ,Ако Имате Било какви прашања,ве Молиме Контактирајте со Нас ви Благодарам многу!!!
Стил : Push-up Градник Материјал : Lycra Поддршка Тип : Underwire Бои : Бела/Црна/Црвена/Сино/Кајсија/Роуз Црвена Подлога : Поместена Големина : Чаша : Б (1/2 Чаша) Бенд Големина : 32 34 36 Градите Големина : 70 75 80 Градник Големина : 70 B=32 B Underbust 67. Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат. Е производ исто како и фотографии? Да, сите фотографии се реални.5" Биста 88cm/34. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина ).Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен. Така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1. Земавме овие фотографии од самите себе. За Повратни информации : Ние одржување на високи стандарди на квалитет 5 ЅВЕЗДИ, и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Позитивни Повратни информации е многу важна за нас.Дали постои следење на Број за мојот објект? Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.

Други карактеристики

Чаша Големина:
70B, 75B, 80B
Материјал:
Памук,Полиестер
Градник Стил:
Им Помогнам На
Куп Форма:
Половина Чаша(1/2 Чаша)
Рака Тип:
Конвертибилна Ремени
Затворање Тип:
Три Кука-и-око,Назад Затворање
Стил:
Секси
Поддршка Тип:
Underwire
Декорација:
Чипка
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
жените push up градник
Тип На Објект:
Градници
Пол:
Жените

Најдобри понуди