• Неодамнешно
  • -50 %
Транспарентен Плус Големина Жени Секси Долна Облека Чипка Градник 34 36 38 40 42 44 46 48 D E F G Првенство За Големи Гради Флорални Жица За Слободни Bralette

Транспарентен Плус Големина Жени Секси Долна Облека Чипка Градник 34 36 38 40 42 44 46 48 D E F G Првенство За Големи

DEN 326.00
DEN 652.80

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Чаша Големина:
D, E, F, G
Бендови Големина:
34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48
Тип На Објект:
Градници
Пол:
Жените
Рака Тип:
Заменлива Ремени,Прилагодени-ремени
Куп Форма:
Три Четвртини(3/4 Чаша)
Декорација:
Чипка
Затворање Тип:
Три Кука-и-око
Поддршка Тип:
жица за слободни
Градник Стил:
Фрлам,Unlined
Материјал:
Полиестер,Чипка
Стил:
Секси
Број На Модел На:
8555
Шаблон Тип:
Флорални

Најдобри понуди