• Неодамнешно
  • -20 %
Телото Се Подигнат Еластична Strappy Рамка Градник Запалено Носат Подигнат Градник Пастелни Goth Женска Мода Блузи Кафез Градник Ропство Појас

Телото Се Подигнат Еластична Strappy Рамка Градник Запалено Носат Подигнат Градник Пастелни Goth Женска Мода Блузи Кафез

DEN 68.00
DEN 84.96

Количина на стоки
Тековен


3 : Non-бесплатен превозотDHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ, Тоа трае околу 3-7 работни денови;
Нормално ние го избере кина пост како превозник, во исто време ние го задржуваме правото да се избере побрзо превозникот за вас.
Ние го избере Кина, воздухот парцела бесплатен превозот превозникот приоритет. Ние гарантираме дека сите производи ќе be100% се проверуваат пред да се испраќаат надвор од нашата продавница.
Ве молиме Изберете ја вашата преферирана Превозот Метод или производи ќе бидат испорачани преку e Packet за НАС и Кина Пост Воздухопловната за сите други држави за слободни во стандардно.
И телефонски број е важно кога ќе го напуштите вашата адреса. Ве молиме да се советува меѓународната испорака многу зависи од вашиот локален обичај, и поштенски услуги.
2 : Non-бесплатен превозотEMS, E-пакети или DHL глобалната mail тоа е потребно околу 5 до 20 работни денови; ние препорачуваме да користите E-пакет и глобална е-mail пораки. Ќе најде дека производите од нашата strore со одличен квалитет и прифатлива цена.
Во повеќето случаи, купувачот не треба да плаќаат никакви царински. Нашата облека зема 'СМ' како единица.
Превозот :
1. Ве молиме проверете на царинската политика на свој место .
Погоден за која било големина (исто така, може да се прилагоди, но треба да се обрне на дополнителни $ 1. Ние го задржуваме правото да се избере другите превозникот соодветно. Ние ќе го пријават како подарок и пониската вредност за да се избегне данок. Ако не сте задоволни со нашите производи , ве Молиме да не остави никакви негативни повратни информации пред да контактирате со нас. Биста големина е клучен фактор во големина избор
4.
Хроматските Аберации :
Поради светилка светло, дисплеј во боја отстапување, лични разбирање на различни бои, објектот може да постојат некои објавена фотографија,
Со овој проблем не припаѓаат на стока квалитет проблем, крајниот боја со вистинските стоки ќе преовладува.
Ако не се направат овие дополнителни трошоци, тие мора да бидат дадени во цел за вашиот пакет да се расчисти на царинската управа.
Ние ќе брод да ја стандардната адреса која ви нуди во Зачувам, ако не информира нас.9)
S-001
S-002
S-003
S-004
S-005
S-006
S-007
S-008
S-009
S-011
S-012
S-013
S-014
Следната слика , ја Отворите директно можат да купат
Големина на :
1.
Ние ќе ги направиме сите ние може и да работат со вас за да ги реши сите проблеми.

Други карактеристики

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Garters
Бренд Име:
JLX.Се ПОДИГНАТ
Материјал:
Spandex
Сексуално Сугестивна:
No
Број На Модел На:
S-001
Непристојни Слика:
No
квалитет:
Многу добро
Големина:
All
Употреба:
Танц професионални носат
Потекло:
Кина
Ткаенини:
затегнувачка еластичноста на материјалот
Додатоци:
Хардверски Додатоци
Боја Стил:
Природна Боја

Најдобри понуди