• Неодамнешно
  • -20 %
Секси Невидливи Сечилото Strapless Се Соберат Push Up Градник Невидливи Сечилото На Транспарентни, Јасни Голи Црна Долна Облека Продажба

Секси Невидливи Сечилото Strapless Се Соберат Push Up Градник Невидливи Сечилото На Транспарентни, Јасни Голи Црна Долна

DEN 329.00
DEN 411.36

Количина на стоки
Тековен


Секси Невидливи Сечилото Strapless Се Соберат Push Up Градник Невидливи Сечилото На Транспарентни, Јасни Голи Црна Долна Облека Жешка!
Функција :
100% сосема нов и висок квалитет!
Високо Квалитетен материјал, многу удобно да и се
Strapless дизајн, погоден за венчаница или други
Соберат Push-Up ефект, направи да изгледа прекрасно
Спецификации :
Состојба : нова
Материјал : влакна
Боја : црна/бојата на кожата
Големина : 32/34/36/38
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!!
Големина На Чаша
32 70 A/70 B
34 75 A/75 B
36 80 A/A0 B
38 85 A/85 B
Навестување за изборот на соодветна големина : Користете слична облека да се споредат со големина.
Ве молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење. Азија големина е помала од 1 или 2 големини од НАС/ЕУ Големина.
Количина : 1 компјутер
Тежина : 100g
Пакет се вклучени :
1 x Градник
Повратните информации
1. Ве молиме да ја потврдите вашата адреса пред вашата исплата, ние не би одговорни било наплата причина што не нудат право адреса(вклучувајќи и детални адреса, телефонски број ), сите пакет ќе се испрати како е можно побрзо.
2.Нормално, ќе добиете пакет по 10-35 дена, но Русија, Бразил може да трае 15-60 дена, ако не добиете пакет по 60 дена, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе рефундирање на вашите полн со пари.
3. Ако сакате да се добие пакет побрзо, ние може да го испрати до вас од страна на DHL, EMS, но треба плати дополнителни превозот надомест.
1.Ние не се одговорни било обичај данок, но ние ќе ви помогнеме да напишете пониска вредност да ви помогне да се избегне царинската данок,
2.Обично ние ќе се изјасни на минимална Вредност за да се избегне обичај данок, но поради различните политики во различни земји, ние може да се' t контрола на оваа услови, па купувачите може да се плати за некои сопствени данок.
3.Купувачите можат да ни остави порака да ни каже колку вредноста што би сакал да се изјасни кога ќе го поставите цел, ние ќе се справи со тоа како вашата порака.
1.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Па ве молиме да не се отвори било спор или ни даде неутрални или неутрален Повратни информации
2. ако не сте задоволни со нашата производ по добие тоа , ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ви понуди задоволително решение во последен

Други карактеристики

Бендови Големина:
32, 34, 36, 38
Тип На Објект:
Градници
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Поддршка Тип:
Underwire
Градник Стил:
лесна
Број На Модел На:
32/34/36/38
Материјал:
Lycra,Полиестер
Декорација:
Никој
Бренд Име:
OUTAD
Стил:
Секси
Рака Тип:
Strapless
Куп Форма:
Половина Чаша(1/2 Чаша)
Затворање Тип:
Назад Затворање
Dropshipping:
ние нудиме попуст за пад на превозот и трговија на големо

Најдобри понуди