• Неодамнешно
  • -36 %
Steampunk Секси Корсет Cupless Вест Готски Облека Црвено Brocade Collared Врвот Корсет Underbust Челик Boned Корсети И Bustiers

Steampunk Секси Корсет Cupless Вест Готски Облека Црвено Brocade Collared Врвот Корсет Underbust Челик Boned Корсети

DEN 1550.00
DEN 2421.60

Количина на стоки
Тековен


Стојат Јака, Cupless, Целосна Back Спирала Челик Коски Број на Bonings : Пред 12 Метален Прстен Тока Затворање Чипка назад со 21 grommets Вграден-во Со Приватноста Панел Силна Корсет Кабелот Алкохол 100% парична Казна Памук Twill Поставата Не Suspender Циклуси Боја : Црвена Должина : 12"/30.5 cm (Големина M ) Задниот Должина : 21" / 53.5 см, Ткаенини Опис : Brocade Бистата линија : Underbust, Cupless Доаѓа со појавување на г-string Големина се достапни : available : S,M,L,XL,XXL

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Bustiers & Корсети
Декорација:
Вез
Број На Модел На:
21706
Материјал:
Spandex,Синтетички Кожа,Полиестер
Шаблон Тип:
Флорални
Бренд Име:
CORZZET
Материјал Состав:
Brocade+ Faux Кожа
Стил:
Секси
Услуга:
Капка-превозот/трговија на Големо / Мало / OEM / ODM
Боја на располагање:
Црвена
Големина на располагање:
S,M,L,XL,XXL,
Вклучува:
корсет вест
корсет стил:
Steampunk & Готски & Бурлеска & Гроздобер
Карактеристики:
Телото Обликување, Половината Тренер, Половината Слабеење
Повод:
Cosplay Партија, Танц Партија, Клуб Партија, Армијата Игра, Костими
Пакување детали:
1pcs / Пластична Кеса
Место на Потекло:
Гуангжу во кина

Најдобри понуди