• Неодамнешно
Lowosaiwor Фабрика трговија на Големо Стара Цвет Чипка Жените Нога Жартиера Појас Свадба Жартиера Појас невестата жартиера Појас рачно изработени IBF1015

Lowosaiwor Фабрика трговија на Големо Стара Цвет Чипка Жените Нога Жартиера Појас Свадба Жартиера Појас невестата жартиера

DEN 379.20

Количина на стоки
Тековен


Превозот
1.,затоа што тоа е подобро за превозот.ако повеќе квантитет ќе купи,ќе биде поевтина.оригинален Дизајн.ако имате било какви не-среќа нешто,ве молиме контактирајте со нас,ние би можеле да се вратат или да се обиде на друг начин да го направат за вас.
Политика На Враќање :
Ние секогаш ќе се обидуваме се потрудиме да направиме за вас и да ја задоволи вас за време на шопинг тука,ние не сакаме било погрешно да се случи.Ако ви треба побрзо превозот,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви испратиме страна на курирската служба DHL,Fedex,Тнт или Емс,што е litler скапи.во секое време,ние ви нудиме на нашата најдобра услуга и подобри производи.
Ние би сакале да ви вратат парите ако било погрешно се случи. Ве молиме ги споделите со нас вашата свадба датум со цел да се уверам дали нашите време на испорака е во ред.
Плаќање :
*Да прифатиме платат онлајн,пари грам,Зачувам итн
Ако имате било какви други барања,ве Молиме контактирајте со нас.,што е подобро
2.
*Враќање, ако имаш погрешна предмети. * Предмет Бр. : IBF10015 Оваа цена е за 1pcs жартиера Материјал : Стакло Rhienstoens Applique,се Протегала Чипка Секси жени жартиера,жартиера појас,Нога Жартиера појас рачно изработени * Големина : pls се однесуваат како belows Големина се Користи за Бедрото Големина S 14-17 инчен М 17-21 покажува инчен L 20-24 инчен XL 23-27 инчен XXL 26-29 инчен XXXL 28-32 инчен
Боја : однесуваат pictur бидејќи жартиера е направен од страна на страна,ние се осигура ние ќе брод во рамките на оваа 1-3 работни дена.ако имате било какви посебни барања,ве молиме контактирајте не на e-mail пораки или порака.
*Се врати ако предмети е оштетен за време на превозот. САД со Epacket,тоа ќе потрае околу 7-15 работни дена CA,велика БРИТАНИЈА,АУ,FR,GE,RU Од Epacket,тоа ќе потрае околу 10-20 работни дена Тајланд,Jap,Кореја,МОЈОТ Страна на кина мали Парцели Пост,тоа ќе потрае околу 15-25 работни дена Другите Европа Земјата и азија земја Од кина Мали Парцели пост,тоа ќе потрае околу 15-25 работни дена Северна Америка од Страна на Кина мали парцели пост,тоа ќе потрае околу 20-40 работни дена
3.
Ве молиме погледнете го боја како belows : ве Молиме погледнете нашите друга слика како belows :
Ја Напуштат Повратни Информации
Бидејќи нашата продавница е само да се отвори.Љубезно се надевам дека секој купувач може да ни даде добар фидбек по добивање на добри производи.По paied,pls потврдете ја вашата адреса и оставете го вашиот Tel No.

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Garters
Материјал:
Акрилик,Најлон
Бренд Име:
lOWOSAiWOR
Сексуално Сугестивна:
No
Број На Модел На:
ibf10015
Непристојни Слика:
No
Состојба:
Новиот Дизајн Гроздобер Стил
Големина:
many size
боја:
Погледнете слика
Материјал:
чипка,цвет,имитација бисер
Стил:
Европа
Име:
свадба жартиера поставува
За:
свадба жартиера
Пакување:
1pcs свадба жартиера во една кутија

Најдобри понуди