• Неодамнешно
  • -10 %
HNTD 12W 110V/220V TD40 Цилиндрични Транспарентен Led Панел Светлина CNC Машина Алатка Водоотпорен Експлозија-доказ Светлина Бесплатен превозот

HNTD 12W 110V/220V TD40 Цилиндрични Транспарентен Led Панел Светлина CNC Машина Алатка Водоотпорен Експлозија-доказ Светлина

DEN 2523.00
DEN 2803.20

Количина на стоки
Тековен

Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката. Ние ќе се обидеме потрудиме да им даде на вашите задоволни купување успешен обид.
Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да се ОБЕЗБЕДИ нас withthe превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po број. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.

Други карактеристики

Бренд Име:
ONEBSTR
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
TD40-12-110
Пакет:
No
Тип:
Осветлување
моќност:
12W
Напон:
110-220V
Светлечки тела должина:
395mm
Вкупната Должина:
530mm
Теренот:
40x515mm
Тежина:
1.2KG
Заштита Ниво:
IP67
Светилка монистра спецификации:
5050
Карактеристики:
запечатени водоотпорен, шок-доказ, истакнувајќи заштеда на енергија
Апликации:
работилница,магацин,рафинирање на нафта,хемиската индустрија,машини

Најдобри понуди