• Неодамнешно
  • -30 %
Doub К 1:12 минијатурни куклена куќа мебел играчка претендираат игра играчки за девојчиња деца дрвени гардероба кабинет кукли куќа мебел

Doub К 1:12 минијатурни куклена куќа мебел играчка претендираат игра играчки за девојчиња деца дрвени гардероба кабинет

DEN 718.00
DEN 1025.28

Количина на стоки
Тековен


Doub К 1 : 12 минијатурни куклена куќа мебел играчка претендираат игра играчки за девојчиња деца дрвени гардероба кабинет кукли куќа мебел
Додај во Мојата Омилена Продавница , станува нашите ВИП, можете да уживате приоритет на превозот.
СПЕЦИФИКАЦИЈА
Одговара за 1 : 12 куклена куќа
Производ големина : 9.1 X4 X15.6 CM
Пакет содржина : 1 buc мебел играчки
Почитувани Вредност На Клиентите
1.Ние сме искрени продавница,ако не можете да ја прими пратката во рок од 60 дена, pls контактирајте со нас прво ,ние ќе се прошири и на време на испорака за вас.Pls не се отвори спорот без контакт со нас!ако имате проблем на објектот, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот за вас. 2.Руската пријател ,треба да го оставите вашето име и презиме и адреса со цел ,да се избегне да не ја прими пратката. 3.Додај во Мојата Омилена Продавница , станува нашите ВИП, можете да уживате приоритет на превозот.

Други карактеристики

Возраст Опсег:
> 8 години,> 6 години,5-7 Години,> 14 години
Пол:
Унисекс
Предупредување:
Ве молиме не го стави во уста и Не се погодни за деца под 3
Тип:
Готови Производи
Материјал:
Дрво
Број На Модел На:
wj1214
Скала:
1
Бренд Име:
Doub К
Функција:
Ракотворби
Stlyle:
Претендираат Игра Минијатурни гардероба
Трговија на големо:
Yes
Материјал:
Бреза
Пакет:
Кутија
Количина:
1 Парче
Производ големина:
9.1X4X15.6CM
Funtion:
за grils подароци /collection/декорација
боја:
Жолта
Оригиналното Место:
произведено во Кина

Најдобри понуди