• Неодамнешно
  • -40 %
5D Круг Вежба Peony Современ Дом Декорација Diy Дијамант Сликарство Peony Флорални Везана Целосна Дијамант Везови Сликарство Подарок

5D Круг Вежба Peony Современ Дом Декорација Diy Дијамант Сликарство Peony Флорални Везана Целосна Дијамант Везови Сликарство

DEN 266.00
DEN 444.00

Количина на стоки
Тековен

Ние обично се користат Кина Пост мал пакет за вашиот транспорт, под нормални околности, стоките ќе бидат испорачани во 15-30 дена. Превоз : Нашите производи се од Кина. Ви благодарам многу. Ние сметаме дека може да се постигне задоволително договор. Во ретки случаи, тоа е веројатно да се одложи која зависи од времето и да го положат брзина на вашата земја и на стоки. Тоа, исто така, одговара за неколку момци за да се заврши. Со цел да се олесни вашиот инвентар притисок, серијата ние во собата е поголема или еднаква на 2 парчиња. Ако вашата земја и област не се во земјата на бесплатен превозот, можете да контактирате со нас, ние ќе ви обезбедиме со најдобар превозот метод. ако сакате големи количини на трговија на големо, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се разговара за промет на големо цена, начин на транспорт и така натаму со вас. Повратни информации : Вашето задоволство е многу важна за нас. Кога стоката испратена, ние активно ќе го следи вашите производи, транспорт држава. Ние, исто така може да дизајн дијамант слика со вашата сопствена слика. Ако сте задоволни со вашите производи, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации. Ако не сте задоволни со стока, ве молиме контактирајте со нас, ние може да го реши секој спор со вас, наместо на поднесување на негативни повратни информации за да Aliexpress.
Answer : ___________________________ Note : Ние обезбеди бесплатен превозот само со кина пост воздух mail, не ЕМС превозот времето е 15-60 дена. Испорака агент : ако сте странски онлајн продавачите, ние може да обезбеди превозот агент услуга за вас. Ако најдете на стоката која сте ја добиле има квалитет проблем (не-вештачки штета) во рок од 3 дена.

Други карактеристики

Големина:
20x25cm, 30x40cm, 40x55cm, 50x65cm, 60x80cm
Дијамант форма:
Круг
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Форма:
Посебна
Материјал:
Смола
Шаблон Тип:
Флорални
Бренд Име:
ЈИ СВЕТЛА
Платно Пакување Метод:
Навива
Стил:
Европски и Американски Стил
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45

Најдобри понуди