• Неодамнешно
  • -20 %
Effie Кула Зголеми 20x30cm Целосна вежба дијамант везови 3d дијамант крстот бод мода дијамант мозаикот на слики од rhinestones

Effie Кула Зголеми 20x30cm Целосна вежба дијамант везови 3d дијамант крстот бод мода дијамант мозаикот на слики од rhinestones

DEN 260.00
DEN 325.44

Количина на стоки
Тековен

Тарифниот : По стоки пристигна во вашата земја, тоа може да произведуваат одредени тарифи во некои земји. Ние обично се користат Кина Пост мал пакет за вашиот транспорт, под нормални околности, стоките ќе бидат испорачани во 15-30 дена. По успешно плаќање, ние ќе ја испорача стоката во рок од 3-5 дена, на вашите производи, обично ќе пристигне во 7 до 50 дена.
Почитувани, се обрне внимание! Ние се продава дијамант слики се полу-готовиот производ не содржи рамка!
Ние се продава дијамант сликарство материјал е смола, целиот мозаик модели се drilled надвор со смола дијамант, база на мапата со лепило фото хартија.
[DIY Дијамант сликарство производството чекори]
1. Предлага дека еден вид на смола дијамант еден сет заврши побрзо.
[Совети]
1.
[DIY дијамант сликарство карактеристика]
1. Затоа, Кина Пост парцела време на испорака е на максимум од 50 дена. Трговија на големо : што прифати големо тргување од сите клиенти од целиот свет. Откривањето на лента цртање погоре, ќе видите голем број на симболи за да одговара на бојата на кодирање. Производ димензии се наведени во опис на производот во смола вежба за професионални фабрика за масовно производство, но исто така мал, постои неизбежна неисправни вежба, ви Благодариме за разбирањето! Со смола дијамант се случува да биде повеќе со повеќе од 30%, помалку дупчење феномен, генерално, не се појави, ве молиме остатокот увери купување. Во ретки случаи, тоа е веројатно да се одложи која зависи од времето и да го положат брзина на вашата земја и на стоки. Ако не знаете каква боја да се користи, ве молиме обратете се до боја на табелата. Со цел да се создаде совршен дијамант сликарство, цртежи се стави заедно во едно место секој ред симболи не треба да остане заглавен дијаманти. не квалитет проблем). Ние не го поставите минимален лимит за сите артикли. Splices треба рамен против уредни, немаат пукнатини. Нашата компанија ги прифаќа следниве трансакции : продажба на Мало : да ја прифатиме мало трансакции од сите клиенти од целиот свет. На DIY дијамант сликарство може да работи и да научат да се намали стресот, емоционалното прилагодување, активно размислување, подобрување на самодовербата. (Пример : производот не е ист со слика, не замислете совршен производ големина не се види, постојат неисправни, итн. Дијаманти да остане леплива заболување на стегање. Ве молиме јасно кажете ни ја вашата купувачот 's address информации кога тргување, ние ќе се бориме да биде на услуга за вас, во исто време, и ние ќе се целосно почитување на вашиот бизнис тајни, никогаш не прави ништо штетно за интересите на вашето однесување.

Други карактеристики

Рамка:
No
Шаблон Тип:
Сценско
Стил:
Модерна
Форма:
три-димензионални
Материјал:
Смола
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Дијамант форма:
Плоштад
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Број на Бои:
30-45 боја за нормално
Големина:
20x30cm

Најдобри понуди